Aselsan Gurur Kaynağımız !

188 Defa okundu /

”ASELSAN”( GURUR KAYNAĞIMIZ. ) Merkezi Almanya’da bulunan, Yurtdışı Türkleri Sivil Toplum Kuruluşu ( YT-STK ), Başkanı İlhan Değirmenci, Başkan Vekili, Kasım Keleş, Başkan Vekili İbrahim Altınova, Başkan Vekili İsmail Koldere, YT-STK, Türkiye Kültür-Sanat Genel Koordinatörü, Mehmet Saim Bilge ve Türkiye Spor Genel Koordinatörü Mehmet Çetin Karakurt’ dan oluşan heyet olarak, 02-05.02.2020 Tarihleri arasında, Ankara’da, Türkiye Cumhuriyeti Savunma Sanayiimizin göz bebeği olan Askeri Elektronik Sanayi ( ASELSAN )’ı ziyaret etti.

Konu hakkında Sayın ilhan Değirmenci yaptığı açıklamada şunları dile getirdi, ”Basından tanıdığımız kadarı ile bilgisine sahip olduğumuz kurumun, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Bayram Gençcan, Kendisi ilk defa buluşup kucaklaşmış olmamıza rağmen, bizleri Kardeş sevgisi ile karşılaması ve ASELSAN’da üretimin yapıldığı alanları gezdirmesinden, günümüze dek kulaktan duyduklarımızı yerinde gözlerimiz ile görüp şahit olduktan sonra, Ülkemiz ve insanımız ile onurlanmamak ve gururlanmamak mümkün değil.

ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Bayram Gençcan’a bizlere Kardeş sevgisi ile göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayı birkez daha teşekkür ederiz” dedi.